CİNGÖZ RECAİ GELİYOR!

Editör 28 Eylül 2017 0
CİNGÖZ RECAİ GELİYOR!

YENİ ÇIKANLAR – Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli ve Musa Uzunlar’ın paylaştığı Cingöz Recai filmi izleyici karşısına çıktı. Film ilk haftasında zirveye oturdu.

Kenan İmirzalıoğlu’nun sürekli kılık değiştirdiği filmim konusu şöyle: “İyiliksever hırsız Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belası Baş Komiser Mehmet Rıza da peşinde. Cingöz Recai herkesin başına bin çorap örerken, ona oynanan kaderin cilvesi güzelleri güzeli Göze’dir.”

GİŞEDE ZİRVENİN SAHİBİ

Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü, vizyondaki ilk hafta sonunda 250 bini aşkın biletli seyirci tarafından izlendi ve bu sonuçla gişenin zirvesine yerleşti. 258.655 kişi tarafından izlenen , 3.355.460 TL hasılat elde eden Film, yönetmen Onur Ünlü’nün de en iyi açılış yapan çalışması oldu.