Ahmet Şafak’tan yeni albüm Vatan Gözlüm

Editör 24 Kasım 2013 0
Ahmet Şafak’tan yeni albüm Vatan Gözlüm

Ahmet Şafak 11.albümü Vatan Gözlüm ile sevenleriyle buluşuyor…

Sarıkamış eseriyle 2006 yılında Kral TV “En İyi Erkek Şarkıcı“ ödülü alan Ahmet Şafak Vatan Gözlüm albümüyle sevenlerine yeniden merhaba diyor.

14 eserlik adeta hediye kutusu gibi albümünde yine kendi bestelerine yer veren Ahmet Şafak,” tutam yar elinden” ve “ beyaz giyme “ türkülerini sevenleriyle paylaşıyor.

Türkiye’nin en çok konser veren sanatçılarından biri olarak Ahmet Şafak, günümüzün duygu dünyasına yepyeni besteleriyle ışık tutuyor. Bu albümde “Vatan Gözlüm”, ”Türk Milletine Mektup“, ”Sana Kıyıp Gidemiyorum”,”Kaçak Düştük“, ”Sevduğum” eserleri başta olmak üzere çoğuna klip çekmeyi planlıyor.

”Vatan Gözlüm “ eserine klip çekmek üzere Bakü’de hazırlıklarını sürdüren Ahmet Şafak, albümüne çok güvendiğini belirtiyor.

İstanbul’da doğan ve müzik çalışmalarını Anadolu başta olmak üzere Avrupa ve Türk dünyasına taşımayı da başaran Ahmet Şafak,14 muhteşem eserin yer aldığı albümünde sevenlerine kartonet içinde 2014 yılı takvimi bulunan posterini hediye ederek “ bu yıl inşallah bizim yılımız olacak “ diyor.