30.12.2013 O Ses Türkiye Tamer Gönüllü Bu Adam Benim Babam şarkısı

Editör 30 Aralık 2013 0
30.12.2013 O Ses Türkiye Tamer Gönüllü Bu Adam Benim Babam şarkısı

Jüri üyeliklerini Ebru Gündeş, Gökhan Özoğuz, Hadiseve Murat Boz’un yaptığı, Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan’ın sunduğu “O Ses Türkiye”de, merakla beklenen canlı yayın maratonu 30 Aralık 2013 20.00′de Star’da başladı. Performanslarıyla büyük beğeni toplayan yarışmacılar, bu bölümden itibaren canlı yayında rekabet etti. Yarışmacıların kaderlerini, ekran başındaki izleyicilerin göndereceği SMS oyları belirledi. Jüri ise her zaman olduğu gibi yorumları ve atışmalarıyla programa renk kattı.

O Ses Türkiye’de  Tamer Gönüllü Bu Adam Benim Babam şarkısıyla yüreklere seslendi. Hatta Hadise’yi ağlattı. Tamer de ağlayınca ortam tamamen duygusallaştı. Tabii rakiplerini eleyen Tamer geceye damga vuran şarkıyı tekrar söyledi. Yine ağladı, yine ağlattı… O şarkı birazdan sitemizde.  

YORUMLAR »


+ 7 = 12

Yeni Çıkanlar, yerli yabancı yeni çıkan tüm kitap, albüm, dizi, sergi, film ve kitap özetlerine sayfalarında yer veren bir sitedir.
Yeni Çıkanlar'da yayınlanan tüm haber ve tanıtımların sorumluluğu eserin sahibine aittir.
Yeni çıkan ürünler üzerine röportaj ve denemelere de yer verilen Yeni Çıkanlar, okurlardan gelen her türlü görüş ve önerilere açık bir sitedir.