24.01.2014 Karagül 30.bölüm fragmanı özeti (Karagül son bölüm FOX TV izle)

Editör 15 Ocak 2014 0
24.01.2014 Karagül 30.bölüm fragmanı özeti (Karagül son bölüm FOX TV izle)

Karagül 30.bölüm 24 ocak 2014 ‘te ekrana gelecek. Karagül 30.bölüm fragmanı ve özeti…

Karagül 29.bölüm fragmanı özeti…

İŞLER İYİCE KARIŞIYOR

Murat’ın yokluğu ile hayat mücadelesine giren ve tek başına ayakta kalmaya çalışan Ebru, bir yandan önüne çıkan yeni engellere direnme çabasını devam ettirirken diğer yandan konakta ki dengelerin tam ortasına oturmuştur. Rüzgar’ın kaybolmasıyla birlikte Ebru bir kez daha çocuklarıyla imtihan edilir. Yanında tek destekçisi ve belki de kabul etmese de tek dayanağı olan Fırat’ı bulur.

Narin’in konaktan ayrılmasıyla birlikte sarsılan bu denge yine Ebru’nun çabaları ve özverisi sayesinde yerine oturur. Ebru, Narin’in suçsuzluğu konusunda ısrar eder ve Kadriye Ana’nın hayranlığını bir kez daha kazanır.

Diğer  tarafta, Kendal Ağa’yı ikna ettiğini zanneden Özlem, bu kez gerçekten tehlikenin sınırlarında dolaşmaktadır. Elindeki son kozu oynamaya çalışsa da, Kendal Ağa artık ona inanmaz. Kendal Ağa ve Özlem arasındaki sırlara bir yenisi daha eklenirken, Kendal Ağa’nın  cephesinde işler iyice karışır.

Konak ahalisi Rüzgar’ın kaybolması ve Narin’in gidişiyle uğraşırken, Melek başına geleceklerden habersiz Recep’in emanetine doğru yürümektedir. 

Karagül son bölüm 10 Ocak Cuma akşamı Fox TV’de ekrana geldi. Karagül dizisinin son bölümünde hedeflerin şaşması konakta işlerin iyice karışmasına neden oluyor. Özlem de delilleri ortadan kaldırmaya çalışıyor. Karagül son bölümü internetten izlemeyi tercih edenler için haberin sonunda “Karagül İzle” linkini paylaştık. İşte Karagül 28. bölüm özeti, son bölümün fragmanı ve Fox TV dizi izleme linkleri…

Karagül 28. Bölüm Özeti:
Konakta hedefler şaşıyor ve işler iyice karışmaya başlıyor. Ada konuşmak için Ebru’nun odasına gittiğinde onu baygın buluyor ve hayatının en korkulu anlarını yaşıyor. Hastanedeki çaresiz bekleyiş sırasında Baran da kardeşlerine destek olmak için yanlarında kalıyor. Ancak bu destek hiç beklemediği bir şekilde sonuçlanıyor.

Karagül dizisinin son bölümünde Ebru’nun intihar etmiş olma olasılığı herkesi şok ederken, Kadriye onun asla böyle bir şey yapmayacağından emin. Ebru kendine gelip üzerindeki intihar şüphesini kaldırıyor, ancak bu sefer Narin konaktaki suçlamalarla karşı karşıya kalıyor. Herkes Narin’e şüpheli gözlerle bakarken, onun destekçisi hiç beklenmeyen biri oluyor. Serdar bu süreçte Ada’ya destek olurken, Özlem delilleri yok etmenin yollarını arıyor. Özlem’in planları ayağına dolanıyor ve sıyrıldığını zannederken Kendal tarafından beklenmedik bir sürprizle karşı karşıya kalıyor.