16.01.2014 (KVP) Kurtlar Vadisi Pusu 211. bölüm fragmanı özeti (kvp son bölümde neler olacak)

Editör 09 Ocak 2014 0
16.01.2014 (KVP) Kurtlar Vadisi Pusu 211. bölüm fragmanı özeti (kvp son bölümde neler olacak)

16 Ocak 2014 ‘te (KVP) Kurtlar Vadisi Pusu 211. bölümü aksiyon dolu sahneleriyle ekranlara gelecek. Kurtlar Vadisi Pusu 211. bölüm fragmanı ve özeti….  

İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 211. bölümünde yaşanacaklar;

Abdülhey, olacaklardan habersiz, Cahit ile konuşmaya gider. Müfettiş Kane, pusuya düşen Abdülhey’in ölüm emrini verir. Abdülhey’in ölümü Cahit’in ellerinden mi olacaktır?

Abdülhey’in acısıyla büyük sarsıntı yaşayan Polat, intikamını nasıl alacak?

Cahit’in bir planı olduğuna inanan Polat’ın Cahit’le ilgili düşünceleri değişecek mi? Tapınakçılara ulaşmak isteyen Polat’ın yeni planı ne?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 16 Ocak Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’nun 211. bölümünde olacak…

Cahit,  Abdülhey’e eski günler hatırına buluşmak istediğini söyledi. Bu buluşmayı öğrenen Polat da onların yanlarına gitme kararı aldı. Ancak Cahit buluşmaya Kane ve Armageddon ekibiyle birlikte geldi.

Abdülhey’e tuzak kuran Cahit bundan pişmanlık duyacak mı? Kenardan olayı izleyen Polat kendini deşifre etme pahasına Abdülhey için ortaya çıkacak mı? Cevaplar 16 Ocak Perşembe akşamı atv’de…

POLAT ÇARE PEŞİNDE

210.Bölüm:

İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 210. bölümünde yaşanacaklar;

Nazife Anne’yi ve Akif’i ziyaret etmek için gizlice hastaneye giriş yapan Polat Alemdar ve Cahit karşılaşacaklar mı? Cahit’in Akif’i kaçırma planları başarılı olacak mı? Cahit’i karşısında gören Akif’in tepkisi ne olacak?

Poyraz’dan intikamını alan Kara için artık Sancak’ın başına geçme vakti gelir. Polat’ın Sancak için ilk planı ne olacak? Kara, göreve nereden başlayacak? Kara’yı bu görevde bekleyen tehlike nedir? Kara, yakalanacak mı?

Sahaya inen Polat, ekibi tekrar bir araya getirmekte kararlıdır? Peki, önce Akif’i, sonra Abdülhey’i isteyen Kane’in planı nedir? Onun bu planları Polat’ın ekibiyle tekrar bir araya gelmesine engel olacak mıdır? Cahit, Abdülhey’i pusuya mı düşürecektir?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 9 Ocak Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’nun 210. bölümünde olacak…

 

Yılın son bölümünde Polat sayesinde Poyraz’ı ele geçiren Kara ve Timur onu konuşturmayı başarmıştı. Sonrasında Poyraz’ı diri diri toprağa gömen Kara en sonunda intikamını almış oldu. Bu arada Abdülhey kararını verdi ve ekibe geri döndü. Akif, Armegedon timi tarafından pusuya düşürüldü ve vuruldu. Hastaneye kaldırılan Akif’i Polat ziyaret etme kararı aldı. Önce aynı hastanede yatan annesini ziyaret eden Polat böylelikle yaşadığını annesinden gizlemedi. Bu arada diğer odada Cahit, Akif’i derdest ediyordu.

Yeni yılın ilk bölüm fragmanı ve özeti önümüzdeki günlerde sitemizde…

KVP Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölüm fragmanı ve özeti…

İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 209. bölümünde yaşananlar:

Polat Alemdar, maskesini çıkarır ve Poyraz’ın karşısına dikilir. Polat’ı karşısında gören Poyraz ne yapacak? Polat Alemdar deşifre olacak mı?

İntikam alma sırası Kara’ya geçer. Kara, Poyraz’ın sonunu getirecek hamleyi vuracak mı? Poyraz’ın, Kara takıntısı onun sonu mu olacak?

Evlilik planları yaparken, Gaye’nin kaçırılmasıyla birlikte geçmişle yüzleşen Abdülhey, ne yapacak? Abdülhey, çıktığı yeni yolda hayatına Gaye ile mi devam edecek, yoksa Polat’ın yanına geri mi dönecek?

Tapınakçılar yeni bir eylem hazırlığına girer, peki bu kez hedeflerindeki isim kim olacak? Canını ortaya koyan Akif, Tapınakçılar’ın eylemlerini durdurmayı başarabilecek mi, yoksa kurşunlara açık hedef olan Akif ölecek mi?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 26 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’nun 209. Bölüm fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz

VADİ YİNE BİLDİ

Türkiye gündemine ait olayları bu haftaki bölümünde bilen Kurtlar Vadisi Pusu yine gündeme damgasını vurdu.

Tapınakçıların operasyon için Türkiye‘ye gönderdiği Müfettiş Kane, kuracağı vakıflar ve finansal fonlar üzerinden operasyonlar yapacaktır.

Türkiye ve yönlendirmek istedikleri ülkelere kurdukları vakıflar üzerinden müdahale eden uluslararası finans kuruluşları, ülke kaynaklarını kendi kontrolleri dışına çıkmaması için gerekirse darbe yapılması ve seçimlere hile karıştırılması gibi, kendi lehine olacak her türlü uygulamayı mübah görmektedir.

DÜNYA ÖRNEKLERİ MEVCUT

Mısır’da yıllar sonra iktidara gelen yönetimin askeri cunta tarafından darbeyle indirilmesi, Brezilya’da ve Ukrayna’daki gösteriler bunun en güzel örnekleridir.

Türkiye’de 7 Şubat krizi, Gezi olaylarından sonra Halkbank üzerinden yapılmaya çalışılan operasyon ile Türkiye’nin batının ve ABD’nin rotasından çıkmasını önlemeye yöneliktir. Bu operasyonun gözüken maliyeti belli ama gözükmeyen maliyeti merak konusu. (yazete)

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 208. bölümünde yaşanacaklar:

Kara, Polat Alemdar’ın yaşadığını öğrenir. Peki, olaylar bundan sonra nasıl gelişecek? Kara’nın Polat’tan öncelikli isteği ne olacak? Polat, Kara’ya yardım edebilecek mi? Kara, Polat’ın yeni planı içinde yer alacak mı?

Poyraz, Kara’yı bulmayı kafasına koyar. Kara’ya ulaşmak için sevdiklerini kullanan Poyraz’ın planı ne olacak? İntikam savaşını kim kazanacak? Kara mı Poyraz mı? Peki, bu savaş Abdülhey ve Gaye’nin sonunu mu getirecek?

Hız kesmeden eylemlerine devam eden Tapınakçılar’ın bu seferki hedefinde ne var? Akif ve Pusat, bu planı bozmayı başarabilecek mi?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 19 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’nun 208. bölümünde olacak…

Köşeye sıkışan Polat bu krizi Kara’yla çözmeye karar verdi. Polat’ı hayatından tamamen çıkaran Abdülhey ise sevdiği kadın Gaye ile daha çok vakit harcama kararı aldı. Abdülhey’in evlenme teklifini kabul eden Gaye yeni bir hayatın hayalini kurmaya başladı. Final sahnesinde Kara’nın karşısına çıkan Polat izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Kurtlar Vadisi Pusu 207. bölüm fragmanı…

206.Bölüm:

İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 206. bölümünde yaşananlar ve yanıtlanan sorular; Sahaya inen Polat Alemdar, Cahit’i karşısında görünce ne yapacak? Abdülhey, Kara’ya yardım edebilecek mi? Dağılan ekibi tekrar bir araya getirmek için Abdülhey’den yardım isteyen Polat, Abdülhey’i ikna edebilecek mi?

Hız kesmeden eylemlerine devam eden Tapınakçılar, Cem Evi’ne yaptıkları canlı bomba saldırısıyla amacına ulaşacak mı? Bu planı bozmak için canını ortaya koyan Akif, canlı bombayı etkisiz hale getirmeyi başarabilecek mi?

Kane’nin öğrenmek istediği çok özel bilgi ne? KGT ekibinin uğradığı siber saldırı amacına ulaşacak mı? Nazife Anne’nin hastalığı herkesi derinden yaralarken, Safiye’nin Elif için planları ne olacak? Safiye’nin planına Savcı Leyla ne diyecek?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 5 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’nun 206. bölümünde olacak…

28 Kasım’da Kurtlar Vadisi Pusu son beş bölümleri içeren özel bir seçkiyle ekranlara geldi. Bu özel bölümde; Büyük Üstad’ı bulmaya çalışan Cahit, amacına ulaşabilecek mi? Akif, Fatma ve Haydar’ın intikamını alabilecek mi?

Kara, torununu Poyraz’ın elinden alabilecek mi? Sevdiklerinden uzak bir hayat süren Polat Alemdar gerçekleri söylemeden daha ne kadar dayanacak? Poyraz’ın peşine düşen Abdülhey ve Kara, Poyraz’dan intikam alabilecekler mi? Babasının hayaliyle avunan Elif, Ömer babadan ne isteyecek? Nazife Anne ve Ömer Baba’nın bu çaresizliğine Abdülhey bir umut olacak mı?

VADİ’DEKİ BU SÖZ HERKESİN AĞZINDA…

Kurtlar Vadisi Pusu yayınlandığı günden itibaren sadece sahneleriyle değil, söylediği sözlerle de akıllara kazındı. En son bölümde ise yine bir söz herkesin ağzında… ‘Sen benim için ölüsün öylede kalacaksın!’

Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölümde Cahit, Poyraz’nın kafasına sıkıyor! Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölümde Abdulhey ve Polat’ın arası iyileşecek.KVP 206. bölümde Elif, babasının yaşadığını öğrenebilecek mi?Kurtlar Vadisi Pusu 206.yeni bölümü ile 5 Aralık 2013 Perşembe akşamı sizlerle olacak.
Kurtlar Vadisi 205. bölümüyle nefesleri bir kez daha kesti. İzleyicileri eskilere götüren bölümde duygu dolu anlar yaşandı. Özellikle Abdülhey’in Polat Alemdar’la ilk tanıştığı zamanlar  ve Polat Alemdar’ın dava yemini ettirdiği anlar duygu dolu anlara tanıklık ettirdi.
TİMUR ARMAGEDDON SIRRINI POLAT ALEMDAR’A ANLATTI  
Geçen bölümde Polat Alemdar’ın Armageddon Timi ülkemize giriş yaptı. Heyetin bütün üyelerinin bu timi bildiğini sanıyorum. Bu timin girdiği her ülkede kaos ortamları yaratıldığını biliyoruz. uyarsısndan sonra Polat’ın yeni yardımcısı Timur bu timin sırlarını anlattı:
KÜLLER KÜLLERE TOZLAR TOZLARA KARIŞSIN
Kara Poyraz‘dan nasıl imtikan alacak? Polat Alemdar operasyonları nasıl yönlendirecek? Aksiyon dolu bir bölüm bizleri bekliyor. Kurtlar Vadisi 206. bölümde Polat Alemdar sahalara yeniden dönüyor. 28 Kasım 2013 akşamı Kurtlar Vadisi 206. bölümde aksiyon dolu dakikalar izleyicileri bekliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 205. bölümde neler olmuştu?

Polat Alemdar kendisini öldü bilen Abdülhey’den gördüğü hiç beklemediği tepki karşısında ne cevap verecek? Polat Alemdar yaşadığını diğer sevdikleriyle paylaşacak mı? Yoksa Alemdar’ın yaşadığını Naibi Abdülhey’den başka kimse bilmeyecek mi? Kara acılar içinde bıraktığı Poyraz’ı öldürecek mi ? Yoksa akıl almaz işkencelerine ara vermeden Poyraz’ı ölmekten beter etmeye devam edecek mi ? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası 21 Kasım Perşembe akşamıKurtlar Vadisi Pusu 205.bölümde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu‘nun 21 Kasım Perşembe akşamı yayınlanacak olan 205.bölümü fragmanını haberimizde bulabilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu 205.bölüm ilk görüntüler.


Kurtlar Vadisi Pusu 204.bölümde neler olmuştu?

Cahit’e ulaşan Akif, şimdi ne yapıyor? Akif, Heyet’in kararını yerine getirebiliyor mu? Poyraz ve adamlarından kaçan Murat’a, Savcı Leyla yardım edebiliyor mu?

Abdülhey ve Cahit’in Heyet’e olan güveni sarsılır. Bu durumdan derin üzüntü duyan Polat Alemdar, Abdülhey ve Cahit’i tekrar bir araya getirebiliyor mu? Polat Alemdar sahaya dönüyor mu?  Poyraz’ın peşine düşen Abdülhey ve Kara, Poyraz’dan intikam alabiliyor mu?  Nazife Anne’nin hastalığı günden güne ilerler. Ömer Baba ve Elif’in sevgisi onu iyileştirmeye yetiyor mu?  Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 14 Kasım Perşembe akşamı ATV ekranlarında canlı yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu’nun 204. bölümünde…

İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 203. bölümünde neler olmuştu?

Oyuna gelen Akif ve Pusat artık daha büyük bir hırsla Zekai’nin peşine düşer. Cahit’e ulaşmak için, önce Zekai’yi bulmaları gerekir. Heyet’in verdiği 24 saat dolmak üzereyken Akif, Cahit’i yakalayabilecek mi? Safiye’nin tek amacı, abisinin ölümünün ardından yeğeni Elif’i bulmaktır. Peki, Cahit Safiye’ye hangi büyük sırrı açacaktır? Bu sırrın karşılığında Safiye Cahit’e yardım edecek mi? Sevdiklerinden uzak bir hayat süren Polat Alemdar gerçekleri söylemeden daha ne kadar dayanacak?

Büyük Üstad ortaya çıkacak mı?

Poyraz, Kara’nın hayattaki en değerli varlığını elinde tutar. Kara’nın planı torununu kurtarmaya yetecek mi? Murat ölüm tehlikesinden yeni kurtulmuşken bu sefer kimler, neden peşine düşecek? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 7 Kasım Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’nun 203. bölümünde olacak…

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 202. bölümünde şu soruların yanıtı ekrana gelmişti: 

Akif, Fatma ve Haydar’ın intikamını alabilecek mi? Elif’i kurtaran kişinin Polat Alemdar olduğu ortaya çıkacak mı? Margaret, Elif’i bulabilecek mi? Savcı Leyla, Jack’in ölümünü atlatabilecek mi yoksa her şeyi itiraf mı edecek? Safiye’yi kaçıran Mete’nin planı ne? Cahit, Safiye’yi kurtarabilecek mi? Murat’a yaptıklarından sonra Akif’e, İhtiyarlar Heyeti nasıl bir hüküm verecek? Başka kimlerin kalemi kırılacak? Kara, torununu Poyraz’ın elinden alabilecek mi?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 31 Ekim Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’nun 202. bölümünde olacak…

Ekranların beğeniyle izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölüm fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu’nun önceki bölümlerinde neler olmuştu? Bu sorunu yanıtı için dizinin önceki fragmanlarını aşağıda izleyebilirsiniz.

 Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı, KVP 201.bölüm fragmanı...

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 200. bölümde şu soruların yanıtı ekrana gelmişti:

Nazife Anne sağlığına kavuşacak mı? Polat Alemdar annesini ziyaret edecek mi? Savcı Leyla, Jack’in ölümünden sonra ne yapacak? Erkan, Kara’nın sırrını öğrenecek mi?  Abdülhey ve Cahit karşılaşması nasıl sonuçlanacak? Cahit Elif’i kurtarabilecek mi? Tapınakçılar deşifre mi olacak? Büyük toplantı gerçekleşecek mi?  Safiye abisinin ölümünün şokunu yaşarken, Cahit ile ilgili gerçeklere ulaşacak mı? Poyraz ve Mete, yeni baronları Murat’ı koruyabilecek mi? Margaret, hayatı tehlikede olan Elif için Üstad’la nasıl bir anlaşma yapacak?

Kurtlar Vadisi Pusu ‘nun fragmanını www. yazete.com izle , kurtlar vadisi pusu yeni bölüm yazete izle , atv kurtlar vadisi pusu izle ….