14.02.2014 KARAGÜL 33.BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ (KARAGÜL SON BÖLÜM FOX TV İZLE)

Editör 05 Şubat 2014 0
14.02.2014 KARAGÜL 33.BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ (KARAGÜL SON BÖLÜM FOX TV İZLE)

Karagül 33.bölüm 14 Şubat 2014 ‘te ekrana gelecek. Karagül 33.bölüm fragmanı ve özeti…

Şamverdi konağında tansiyon düşmek bilmiyor.

Özlem, kulak misafiri olup duyduğu Baran ve Sibel’in sırrını konağa haykırır.  Kendal Ağa’nın yaptığı bu hatanın ağırlığı arasına sıkışıp kalan Baran ve Ayşe için sınav devam ederken, Sibel’in artık olanlara dayanacak gücü kalmamıştır.

Murat’ın cüzdanının bulunması ile birlikte Kendal için artık bitmeyen kabuslar başlar.  Savcılıktan gelen sürpriz kararla birlikte Kendal Ağa’nın artık, konak kadınlarından daha büyük bir derdi vardır.

Sırlar artık birer birer ortaya dökülmekte, konağın içinde yaşayan herkes bundan payına düşeni almaktadır. Ama bu sefer en büyük payı Baran alır… Hiç bir suçu olmadan ağır bedeller ödeyen Baran için, artık hesaplaşma vakti gelir.

Baran, arkasında en büyük destekçi olarak Ebru’yu bulurken, Ebru, Kendal ve Narin’in şimşeklerini üzerine çekmeye devam eder.

Ebru, bir yandan ayakta durmaya çabalarken, diğer yandan yine konakta yaşanan bu büyük hesaplaşmanın müsebbibi olarak kendisini tam ortasında bulur.

Ebru için Halfeti’de yaşamak günden güne kolaylaşacağına zorlaşırken, kaldığı her günün bedelini ödemek zorunda kalır.

Karagül 32.bölüm özeti ve fragmanı: 

Her kaçış bir kurtuluş mu; yoksa yeni bedelleri ödemenin bir başlangıcı mı?FOX’un efsanevi dizisi Karagül’de bu hafta, tüm konak halkı geçmişten gelen hesaplarla sarsılıyor. Ebru, kendini yine büyük bir sınavın içinde buluyor, ama bu sefer yalnız değil. Konak gelen haberle sarsılıyor. Baran ve Ayşe’nin açıldığı tekne enkazı bulunuyor. Belki de acıların en büyüğü yaşanıyor, fakat bu Ebru ve Narin cephesinde yepyeni bir gelişmeye neden oluyor.

Sibel’in acısı en büyük sırrını ortaya çıkaracak mı? Kendal aldığı haberler yıkılırken, yaşadıklarına dayanamayan Sibel bu sefer Kendal’ın karşısına çok farklı çıkıyor. Baran, Ayşe’yle tüm yaşadıklarından sonra artık aralarında daha fazla sır olsun istemiyor. Tüm cesaretini topluyor ve Ayşe’nin karşısına çıkıyor. Ama konaktaki tüm dengeleri alt üst edip, herkesi sallayacak asıl sürpriz Özlem’den geliyor. Özlem, intikam için beklerken eline öyle bir koz geçiyor ki, bu Sibel için sonun başlangıcı oluyor.

Karagül 31.bölüm fragmanı ve özeti…

Ayşe’nin konak içindeki baskılara dayanamayıp, konaktan ayrılma kararı karşısında bu kez Baran, radikal bir karar verir. Bu karar, Baran ve Ayşe’nin başına geleceklerin ilk adımıdır.

Çocukların karşı karşıya oldukları büyük tehlikeden habersiz olan konak halkı, onları hiç olmadıkları bir yerde aramaktadır. , Bir yandan birbirleriyle hesaplaşmakta, çocukların kaçmasının sorumlusunu aramaktadırlar.

Şamverdi konağı sakinleri büyük bir sınav vermektedir.  Baran’ın yokluğu karşısında Ada ilk defa acı çekmekte, o da kimsenin haberi olmadan kendi içinde Baran’la ve kardeşlik duygusuyla hesaplaşmaktadır. Bu sırada Ada, destekçi olarak yanında Serdar’ı bulacaktır.

Özlem, Baran ve Ayşe’nin aşklarını yaşamak için kaçtıklarından emindir. Bu eminlik duygusuyla kendince kurduğu oyunun içinde hem eğlenmekte, hem de hanım ağa olmanın yolunda adım adım ilerlemektedir.

Karagül 30.bölüm fragmanı…

Karagül 29.bölüm fragmanı özeti…

İŞLER İYİCE KARIŞIYOR

Murat’ın yokluğu ile hayat mücadelesine giren ve tek başına ayakta kalmaya çalışan Ebru, bir yandan önüne çıkan yeni engellere direnme çabasını devam ettirirken diğer yandan konakta ki dengelerin tam ortasına oturmuştur. Rüzgar’ın kaybolmasıyla birlikte Ebru bir kez daha çocuklarıyla imtihan edilir. Yanında tek destekçisi ve belki de kabul etmese de tek dayanağı olan Fırat’ı bulur.

Narin’in konaktan ayrılmasıyla birlikte sarsılan bu denge yine Ebru’nun çabaları ve özverisi sayesinde yerine oturur. Ebru, Narin’in suçsuzluğu konusunda ısrar eder ve Kadriye Ana’nın hayranlığını bir kez daha kazanır.

Diğer  tarafta, Kendal Ağa’yı ikna ettiğini zanneden Özlem, bu kez gerçekten tehlikenin sınırlarında dolaşmaktadır. Elindeki son kozu oynamaya çalışsa da, Kendal Ağa artık ona inanmaz. Kendal Ağa ve Özlem arasındaki sırlara bir yenisi daha eklenirken, Kendal Ağa’nın  cephesinde işler iyice karışır.

Konak ahalisi Rüzgar’ın kaybolması ve Narin’in gidişiyle uğraşırken, Melek başına geleceklerden habersiz Recep’in emanetine doğru yürümektedir. 

Karagül son bölüm 10 Ocak Cuma akşamı Fox TV’de ekrana geldi. Karagül dizisinin son bölümünde hedeflerin şaşması konakta işlerin iyice karışmasına neden oluyor. Özlem de delilleri ortadan kaldırmaya çalışıyor. Karagül son bölümü internetten izlemeyi tercih edenler için haberin sonunda “Karagül İzle” linkini paylaştık. İşte Karagül 28. bölüm özeti, son bölümün fragmanı ve Fox TV dizi izleme linkleri…

Karagül 28. Bölüm Özeti:
Konakta hedefler şaşıyor ve işler iyice karışmaya başlıyor. Ada konuşmak için Ebru’nun odasına gittiğinde onu baygın buluyor ve hayatının en korkulu anlarını yaşıyor. Hastanedeki çaresiz bekleyiş sırasında Baran da kardeşlerine destek olmak için yanlarında kalıyor. Ancak bu destek hiç beklemediği bir şekilde sonuçlanıyor.

Karagül dizisinin son bölümünde Ebru’nun intihar etmiş olma olasılığı herkesi şok ederken, Kadriye onun asla böyle bir şey yapmayacağından emin. Ebru kendine gelip üzerindeki intihar şüphesini kaldırıyor, ancak bu sefer Narin konaktaki suçlamalarla karşı karşıya kalıyor. Herkes Narin’e şüpheli gözlerle bakarken, onun destekçisi hiç beklenmeyen biri oluyor. Serdar bu süreçte Ada’ya destek olurken, Özlem delilleri yok etmenin yollarını arıyor. Özlem’in planları ayağına dolanıyor ve sıyrıldığını zannederken Kendal tarafından beklenmedik bir sürprizle karşı karşıya kalıyor.