11.01.2014 Şefkat Tepe 134.bölüm fragmanı özeti (Şefkat Tepe son bölümde neler olacak izle)

Editör 04 Ocak 2014 0
11.01.2014 Şefkat Tepe 134.bölüm fragmanı özeti (Şefkat Tepe son bölümde neler olacak izle)

Şefkat Tepe, heyecan dolu yeni bölümüyle yeni yılın ilk günlerinde 11 Ocak 2014 Cumartesi, saat 20.30’da Samanyolu TV’de.….

ŞEFKAT TEPE’DE 

Tim’e Büyük Tuzak

Örgüt Sivil Halkı Vuruyor

Heyecanın bir an bile eksik olmayacağı Şefkat Tepe’nin 134. bölümünde;

Naza’nın kendisini kandırdığını ve oğlu yerine başka bir bebek verdiğini öğrenen Celil çılgına döner. Yeniden eski günlerine dönen Celil, Naza’yı diri diri tabuta koyar.

Bu sırada örgütle Savama Ajanları, ilçeyi karıştırır ve Sungurlar’ı zor durumda bırakacak planlarını devreye sokar. İlçe karışır ve halk sokaklara dökülerek Sungurlar’ı istemediğini haykırır. Bu sırada kimliği belirsiz kişiler tarafından gerçekleştirilen saldırı sırasında siviller vurulur ve olay Sungurlar’ın üzerine yıkılmaya çalışılır. Fakat Sungurlar’a kurulan tuzak bununla sınırlı değildir

Heyecanın bir an bile eksik olmayacağı Şefkat Tepe’nin 133. bölümünde;

Zorla Muta nikâhı kıyılan Aslı, bu durumdan kurtulmak için çabalarken Sungurlar da Aslı’nın yerini öğrenir. Sungurlar Kasım’ı oylamak için Savama Ajanları’nın lojistik ve istihbarat üssüne saldırır. Diğer yandan merkezi ele geçiren Sungurlar, çok önemli bilgiler içeren belgelere ulaşır. Bu belgeler arasında, bir kampta Türkiye’ye sızdırılacak kadın ajanların yetiştirildiği bilgisi de vardır. Kampı basan Sungurlar Timi, buradaki ajanı yakalasa da konuşturmayı başaramaz. Bunun üzerine Havin de ajanın yerine geçer.

Ajanlar ise, Türkiye’de üst rütbeli bürokratları şantajla tehdit ederek örgütün istediği doğrultuda kararlar aldırmaktadır. Bu arada Şahin, Yusuf’un peşindedir ve yaptığı planla Şahin’in kurtuluşu artık an meselesidir.

Heyecanın bir an bile eksik olmayacağı Şefkat Tepe’nin 132. bölümünde;

Naza ölmek üzeredir. Serdar ve ekibi Naza’yı kurtarmak için her şeyi yaparlar ama sonuç değişmez. Naza, hastaneye gitmezse ölecektir, Doktor ise çaresizdir. Öte yandan Aslı ve Havin kadın tacirlerinin elinde satılmak üzereyken, AİDS testi için hastaneye götürülür. Yolda Havin kaçarken Aslı, Kasım tarafından rehin alınır. Diğer yandan Yusuf, Şahin’e son oyununu oynar ve Şahin’in üzerine bir cinayet daha yıkar.

AK Parti ile Cemaat arasındaki kriz, STV’de yayınlanan Şefkat Tepe dizisine konu oldu.

STV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Şefkat Tepe’de, yolsuzluk operasyonuyla ilgili sahneler dikkat çekti.

İşte Karanlık Kurul üyelerinin o diyaloğu:

Bölgede bize verilen abilik bu ülkedeki faaliyetlerimize bağlı olduğunu da biliyoruz. Burada neler yapıyoruz. Hedefe aldığımız her ülkede olduğu gibi burada da etkin, yetkin adamları para ve muta ile ağımıza düşürüp bizim istihbarata çalışmalarını temin ettik. Devletin kılcallarına sızdık. Hedefimiz bizi çökerten inancımızı sorgulayan camiadır…

Tebrikler Ters yoldaş. Zaten zamanımızda önemli olan bir ülkeyi işgal etmek değil kılcalları ele geçirmektir. Bir ülkenin kalbi olan kılcalların içine sızmak ve ülkeyi kılcalların verdiği raporlarla yönettirmek… Asıl galibiyet budur. Tersli yoldaş önünüzün açılması iyi oldu ve hakkını verdiniz, iyi tezgaha getirdiniz.

Şefkat Tepe’de Suriye Yönetiminin Katliam Paniği

Heyecanın bir an bile eksik olmayacağı Şefkat Tepe’nin 131. bölümünde; Serdar, Havin ve doktor Suriye’nin Rojava bölgesinde yaşayan Vahit’in ihbarıyla yakalanır. Sungurlar, Rojava’da Türkmen katliamıyla ilgili çektikleri kasedi saklar ve Kasım Abbas’a vermemekte direnir. Devrim muhafızları komutanı Kasım Abbas ise Serdar ve arkadaşlarının infazına karar verir. İnfaz timi hazırlık yaparken Celil ve Aslı Tim’i kurtarmak ve çektilen katliam kasedinin Türkiye’ye ulaştırılması için zamanla yarışır.

Diğer yandan Havin, Aslı ve Suriyeli Türkmen kızlar kadın ticareti yapan bir örgütün elindedir. Örgütün planı bu rehinleri Esad’ın askerleri, devrim muhafızları ve örgütün üst düzey yöneticilerine satmaktır. Yusuf ise Şahin’i hastanede iğneyle zehirleyerek öldürmenin peşine düşer.

İşte 2014 KPSS sınav takvimi… Başvurular ne zaman başlıyor?