06.02.2014 ÖTESİZ İNSANLAR 12.BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ (STV KÜRE TV İZLE)

Editör 29 Ocak 2014 0
06.02.2014 ÖTESİZ İNSANLAR 12.BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ (STV KÜRE TV İZLE)

Ötesiz İnsanlar6 Şubat 2014 Perşembe günü, saat 20.50’de Samanyolu TV’de. Ötesiz İnsanlar 12.bölüm fragmanı ve özeti…

Başörtü Serbestliği Endişe Yaratıyor 

Ötesiz İnsanlar’ın 12.bölümünde;

Hükümetin okullarda başörtüsü serbestliği için düzenleme yapacağının duyulması

öğretim görevlilerinden askerlere kadar birçok kesimi oldukça rahatsız eder.

Ankara’ya çağrılan Kudret Komutan, gitmeden önce şüphelendiği Şahin Binbaşı’nın günlük yaşantısının araştırılmasını ister.  Albay Sancar da bu konuda eşi Şenay Hanım’ı görevlendirir. Okulda ise Rektörün emri ile başörtülü kız öğrenciler için ilginç bir anket düzenlenir ve başörtülerin neden takıldığı sorgulanır.

Ötesiz İnsanlar 11.bölümü:

Deniz ve Sanem nişan hazırlıklarına başlar. Ancak Elif’i unutamayan Deniz, son bir kez onunla konuşmak ister.  Deniz, Elif’ten beklediği yanıtı alabilecek mi? Diğer yandan nişan için davetliler listesini gözden geçiren Kudret Karay ise listede Şahin Bey’in olmadığını fark eder. Farklı planlar peşinde olan Kudret Karay, Şahin Bey’e de bir an önce davet gönderilmesini askerlerine emreder.

Ötesiz İnsanlar 10.bölüm:

İbrahim Bey, Rana Hanım’ın söylediklerine inanmaz ve gerçekleri öğrenmek için Elif’i Latife Hanım’a gönderir. Latife Hanım her şeyin bir videokasette kayıtlı olduğunu ve kasetin de Rana Hanım’a ulaşması gerektiğini anlatır. Elif’e olan sevgisini bir türlü anlatma fırsatı bulamayan Deniz ise tüm duygularını bir mektuba döker ve bu mektubu Elif’in ders kitabının arasına koyar.

Ötesiz İnsanlar 9.bölüm:

Ötesiz İnsanlar 8.bölüm özeti ve fragmanını bulabilirsiniz

28 Şubat’ın arka planında yaşananları anlatan Ötesiz İnsanlar’ın 8.bölümünde;Mavi Konak Kız Öğrenci Yurdu irtica yuvası suçlamasıyla kapatılmıştır. Bunu fırsat bilen Sancar Albay ise bir ekip kurar ve başörtülü kızları takibe aldırır. Diğer yanda zor günler geçiren Elif, okuluna ve derslerine sarılır. Deniz ise Elif’i unutmak için Sanem’e yakınlaşır. Bu sırada okulda yaşanan gerilim sebebiyle Rektör Yardımcısı Rana Hanım ve Sanem rehin alınır. Fakat olayların içinde kalan Elif de rehin alınanlar arasındadır.”Ötesiz İnsanlar”, 09 Ocak Perşembe günü, saat 20.50’de Samanyolu TV’de.