04.03.2014 Güldür Güldür Show 18.bölüm fragmanı özeti – Güldür Güldür Show son bölümü izle

Editör 28 Şubat 2014 0
04.03.2014 Güldür Güldür Show 18.bölüm fragmanı özeti – Güldür Güldür Show son bölümü izle

Ekranların sevilen formatı BKM yapımı komedi-tiyatro şovu Güldür Güldür Show, bol kahkahalı ve yepyeni skeçleriyle, Show TV ekranlarında 4 Mart Salı akşamına damgasını vurdu.

Güldür Güldür Show 18.bölüm özet ve fragmanı:

Özge Borak sadece iyi haberler vermek için Güldür Güldür Show‘a gelirse neler olur? Gezegenlerin sıralaması yüzünden insanların sadece mutlu olduğu ve iyi haberler aldığı bir haber bülteni olur mu?

Oynadığı takıma yabancı bir forvet transferiyle takımdan atılan Bilal, İbrahim ve onu karşılamaya gelen taraftarları rehin alırsa neler yaşanır? Olaya anında müdahale eden Halkman Bilal’i vazgeçirebilecek mi? Bilal’i yeni bir takıma transfer etmesi için Halkman tarafından yardımı istenen Yılmaz Vural, Bilal’in derdine çare olabilecek mi?

Yıllardır girdiği eve iyice alışan ve evin bir bireyi gibi olan hırsız Şevket ve ev sahibi Bilal karşılaşınca neler olacak? Hırsızı yakalamak için nöbet tutan  Yeter ve Bilal; Şevket’i karşılarında görünce ne yapacak? Şirketin verimini arttırmak için yönetim kurulu toplantısına yalan makinası ile gelen İsmail çalışanların söylediği yalanlar karşısında ne yapacak? Yalanları ortaya çıkan Bahadır, İbrahim, Mehtap ve Yeter kovulmaktan kurtulabilecek mi?

Minibüs şoförü Bilal, yolcu Yeter’e aşık olursa neler olur? Yeter’in zengin sevgilisi İbrahim, Bilal ve Yeter’in yakınlaşmasına engel olabilecek mi? Yeter’i elde etmek için atışmaya başlayan Bilal ve İbrahim’den hangisi Yeter’in gönlünü kazanmayı başaracak?