03.04.2014 KURTLAR VADİSİ PUSU 221. BÖLÜM FRAGMANI İZLE – KVP 221 İZLE – SON BÖLÜM ATV

Editör 25 Mart 2014 0
03.04.2014 KURTLAR VADİSİ PUSU 221. BÖLÜM FRAGMANI İZLE – KVP 221 İZLE – SON BÖLÜM ATV

3 Nisan 2014 ‘te (KVP) Kurtlar Vadisi Pusu kolaj bölümüyle ekrana gelecek. Neden kolaj bölüm olacağı ise henüz açıklanmadı.

220.Bölüm: 


Kane, Kara’dan intikamını almak istiyordu. Polat Alemdar’ın Müfettiş Kane için Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde nasıl bir plan hazırlayacağı merak konusuydu. Tapınakçılar’ın ise Türkiye’den Kurtlar Vadisi 220. bölümde ayrılıp ayrılmayacağı merak konusuydu. Margaret, Elif’i bırakıp gidip gitmeyecaği de merak ediliyordu. Vahap Kuzuzade’nin yeni hamlesi ne oldu?  Vahap Kuzuzade’nin yeni hamlesi ne olacak? Leyla sorgudan çıkacak mı? Baltazar ve Pusat işbirliği nasıl devam edecek? Safiye abisinin yaşadığını öğrenecek mi? Vahap Kuzuzade ile görüşen Cahit’in Polat Alemdar için çalıştığı ortaya çıkacak mı?

( KVP 219Kurtlar Vadisi Pusu 219. bölüm özeti….

POLAT SAHADA

Polat Alemdar’ın ortaya çıkmasıyla yapılan sorgular son bulacak mı? Akif’ten kurtulmayı hedefleyenler kim? Kara’nın kaçırılmasında kimin rolü var? Savcı suikastını gerçekleştiren kim? Kane, Cahit’in kimlere çalıştığını öğrenebilecek mi? Cahit kimlerle çatışmaya girecek? Abdülhey, Adsız ile yaşananlardan sonra yoluna nasıl devam edecek? Yeni Baron Vahap Kuzuzade, kimleri hangi planlar için yönetecek? Pusat ve Baltazar birlikte çalışacak mı?

218.Bölüm özeti:

12 yıldır Türk televizyonlarında zirvenin tek sahibi olan Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta da tüm Türkiye’yi ekrana kitledi.

İŞTE 218. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Baltazar, Pusat’a ortaklık teklif ediyor. Abdülhey’i ve Gaye’yi esir alan Adsız’ın tuzağından kurtulan Abdülhey, Gaye’yi kurtarıyor.

Kara ve Zülfikar Ağa’nın bulunduğu TIR’ı durduran Jandarma herkesi gözaltına alıyor. Pusat, Polat Alemdar ile görüştükden sonra Baltazarın ortaklık teklifini kabul ediyor. Savcı Leyla, Jack’i öldürdüğü için tutuklandı.

Ali, Adsız’ın kimliğini ve çektiği fotoğrafları deşifre diyor. Akif’i almaya giden ekip Polat Alemdar ile karşı karşıya kalıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu’da 217. bölüme sarıgül sahnesi damgasını vurdu. Ünlü oyuncu Şemsi İnkaya’nın Vahap Kuzuzade karakterini canlandırdığı 217. bölümde Savcnın kardeşinin öldürülme sahnesi sosyal medyayı salladı.

Kurtlar Vadisi’nde Sarıgül sahnesi:

Elindeki sarıgülle kardeşine giden Savcı Leyla şok yaşadı. Kızkardeşinin Margeret tarafından öldürüldüğünü öğrenen savcı kardeşinin ait telefonun kendisini aramasıyla şaşırdı.

“SARIGÜL UĞURSUZLUK GETİRİR”

Telefonun diğer ucundaki Margeret’ti. Savcı Leyla’ya en büyük acıyı tattıran Margeret’in ‘Sarıgül uğursuzluk getirir. Demek ki doğruymuş’ sözleri sosyal medyada gündeme oturdu.

Kurtlar Vadisi Pusu 217. bölüm fragmanı ve özeti….

217.Bölüm:

Polat Alemdar, eski ekibiyle bir araya gelecek mi? Abdülhey ve Cahit şimdi kimin tarafında olacak? Polat Alemdar’ın Armagedon Komutanı ile ilgili planları ne?

Baltazar’ın oyununda kaybeden kim olacak; İmdat mı İhsan mı? Pusat Çakır hapishanede kimlerle karşı karşıya gelecek? Suriye’ye Şamil’i almaya giden Kara ve adamları kiminle çatışmaya girecek? Dişçi’nin Şamil için düşündüğü formülü Ivan kabul edecek mi? Adsız, Gaye ile neden görüşecek? Gaye, Adsız’ı Abdülhey’den uzak tutabilecek mi?

Savcı Leyla ve Margaret’ın savaşında kim galip gelecek? Leyla’nın kardeşi Esra bu savaştan çıkabilecek mi?

Kurtlar Vadisi Pusu 216.Bölüm fragmanı özeti:

Polat Alemdar’ı vuran Cahit şimdi ne yapacak? Tapınakçılar’la ilgili planlarında nasıl ilerleyecek? Cahit yaşadıklarının etkisinden nasıl çıkacak?

Cahit ve Abdülhey yüzleşmesi nasıl gerçekleşecek?Pusat’ın Baltazar’la girdiği savaş nasıl son bulacak? Pusat hapishaneden kurtulabilecek mi? Baltazar, hangi sürpriz isimlerle bir araya gelecek? Şamil’i kurtarmaya Suriye’ye giden Kara ve ekibi, Şamil’i Ivan’ın elinden alabilecekler mi? Ivan’ın göreceği hesap ne? Abdülhey, Adsız’ın gerçek kimliğini öğrenebilecek mi? Adsız’ın bu seferki hedefi kim olacak?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 20 Şubat Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’nun 216. bölümünde olacak…

KVP önceki bölümde Polat Alemdar’ın Cahit’le görüşme vakti gelir. Peki Cahit’in planına dâhil olmak isteyen Polat’ın, Cahit’le ilgili planı ne? Ivan, Şamil’i Kara’ya karşı rehin alır. Peki, Kara, Şamil’i kurtarabilecek mi? Kara ve Akif kimlerle çatışmaya girecek? Pusat ve Baltazar’ın rulet oyunu nasıl son bulacak? Pusat, neden hapishaneye girecek?

KURTLAR VADİSİ PUSU 214. BÖLÜM:

Polat’ı karşısında gören Nazife Anne’nin tepkisi ne olacak? Murat’ın akıbeti ne olacak? Cahit’in yeni planı ne? Akif kimi kaçırıyor? Baltazar’ın Pusat’a karşı hamlesi ne olacak? Pusat hangi mekanları basacak? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 06 Şubat Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’nun 214.bölümünde olacak…  

 

 Kurtlar Vadisi Pusu 213.Bölüm:

Polat’ı karşısında gören Ömer Baba’nın tepkisi ne olacak? Türkiye – İran ilişkilerine zarar vermek isteyen Tapınakçıların hedefinde ne var? Polat Alemdar, bu gizli planı çözebilecek mi? Siyah Sancak’ın yeni üyelerini bulmak için Azerbaycan’a giden Kara, rotasını neden İran’a çevirdi? Peki; Kara, İran’a zamanında varabilecek mi? Tapınakçılar üst üste yaşanan başarısız operasyonların ardından içerideki hainin kim olduğunu bulmaya çalışır? Marge’nin tahmin ettiği kişi kim? Pusat, ailesinden çalınanları geri almak için Baltazar’la savaşa girmeye hazırlanmaktadır. Peki, savaşın galibi kim olacak? Pusat mı, Baltazar mı?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 30 Ocak Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’nun 213. bölümünde olacak…

İŞTE 212. BÖLÜM’DE YAŞANANLAR

ABDÜLHEY YAŞIYOR, POLAT İSE ÖMER BABA’NIN KARŞISINDA…

Abdülhey, bazukayla ev patlatılmadan önce boş buzdolabının içerisine girerek kurtuldu. Herkes onun öldüğünü düşünüyordu. Bu başarısından ötürü Tapınakçılar Cahit’i ödüllendirdi ve Cahit, Tapınakçılar’la ilgili hedefine bir adım daha yaklaştı. Bu arada Abdülhey ölmediğini, sevdiği insanlarla bunu paylaşma kararı aldığını Polat’a söyledi. Bundan etkilen Polat da uzun zaman sonra Ömer Baba’nın karşısına çıktı…

Bu olanlarda sonra Ekip yeniden kurulabilecek mi? Cahit ve Tapınakçılar arasındaki ilişkinin sonu ne olacak? Cevaplar 30 Ocak Perşembe akşamı atv’de…

BORSADA YAŞANAN ZARARLAR KURTLAR VADİSİ’NDE KONU OLDU…

atv’nin reyting rekortmeni dizisi “Kurtlar Vadisi Pusu”nun geçen hafta yayınlanan 210. bölümde yaşanan diyaloglar bazı haber sitelerinin de gündemindeydi… Aksaçlı’nın talimatıyla harekete geçen Savcı Leyla, borsa manipülatörlerini yakın takibe aldı. Dizide geçen Savcı Leyla ile borsa uzmanı şahıs arasında geçen diyalog, oynanan organize oyunun adım adım nasıl sahnelendiğini gösterdi.

Dizinin senaristlerinin takip ettikleri gündem ile çıkarttıkları diyalog şöyle;

Gökçer: Savcı hanım, Finansal Teşkilatı tarafından görevlendirildim. Soruşturmanızda size yardımcı olmak ve elimden geldiğince sizi bilgilendirmek için buradayım.

Savcı Leyla: Benim de açıkçası bazı konuları araştırmak için sizin gibi birine ihtiyacım vardı.

Gökçer: Nasıl yardımcı olabilirim?

Savcı Leyla: Elimdeki dosyada, yüzlerce hesabın yurtdışı bağlantıları ve hareket dökümleri var. Kurumlarımız tarafından kontrol edilen bu şirketlerin hesaplarında şüpheli satışlar görünüyor. Ama nasıl yapıldığına dair bir kanıt yok.

Gökçer: Savcı hanım, ülkemizdeki fonların büyük çoğunluğu yabancı sermayenin elinde. Bu güçlü sermaye ile, Türkiye’deki finansal hareketleri istedikleri gibi kontrol edebilmekteler. Bunu da kendilerine yakın bazı bankalar, sermaye ve medya grupları ile yapıyorlar.

Savcı Leyla: Elimizde bu grupların kimler olduğuna dair bilgiler mevcut. Asıl merak ettiğim, bu kadar gözle görünür bir spekülasyonu nasıl bir sistemle yaptıkları.

Gökçer: Borsadaki birçok şirketin çoğunluk hissesini önce hep birlikte satın alarak, hisse değerlerini yükseltiyorlar. Sonra ülkemizde yaşanan siyasi, ekonomik, toplumsal bir olayı medyadaki kendi uzantılarıyla birlikte kriz gibi göstererek, ellerindeki hisseleri açığa satıp düşüşü başlatıyorlar. Açığa sattıkları hisselerden elde ettikleri paranın tamamını aynı gün dövize çevirerek yandaş bankaları vasıtasıyla kurların yükselmesini sağlıyorlar.

Savcı Leyla: Sonrasında da dövizi bozdurarak borsada düşen hisseeleri tekrar toplayıp haksız kazanç elde ediyorlar.

Gökçer: Ve yaptıklarını sistemde illegal olarak göremiyoruz.

Savcı Leyla: Öncelikle bunların örgütsel yapılarını çözüp, ülkemizdeki iş ortaklarını ve işbirlikçilerini çağırıp ifadelerine başvuralım. Bakalım onlar nasıl açıklayacaklar bu haksız kazancı.  

Kurtlar Vadisi Pusu ‘nun tamamını yazete izle ya da atv izle ‘den takip edebilirsiniz.